MARKETING MANAGEMENT

„Úspěšnost marketingu firmy, je dána způsobem a efektivitou využití dostupných zdrojů k dosažení stanovených cílů", tento komplexní pohled na marketingovou práci tvoří základ našich aktivit i specializace.“

PROCESNÍ a FINANČNÍ CONTROLLING

Naším cílem je přispět k zajištění podmínek pro efektivní plánování a řízení společnosti na všech úrovních. S optimální skladbou KPI, podporou IT, sběrem a řízenou distribucí validních dat a výstupů z jejich zpracování.

OPTIMALIZACE PROCESŮ, ORGANIZACE a ŘÍZENÍ

Vždy se snažíme, aby společná práce měla smysl a vedla ke konkrétním výsledkům. Optimalizaci procesů, činností, nebo organizační oblasti, řešíme vždy v souvislostech a zabýváme se všemi důležitými aspekty, které mohou mít ve výsledku vliv na stanovené cíle.

Využijte naši spolupráci pro řešení vašich záměrů


 

Při realizaci úkolů lokace nerozhoduje. Máme za sebou dlouhodobé projekty v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Pracujeme převážně „full-time“, přímo u klientů tak, aby byla maximálně podpořena vzájemná informovanost a efektivita práce.
V případě zájmu o spolupráci nebo o doplnění informací o našich aktuálních kapacitních možnostech jsme Vám plně k dispozici.

 
 
 
 

+42O 724 348 87O

info(at)pro-management.eu

 
 
 
 
 
 
 
 


Photo

Vždy se snažíme, aby společná práce byla vnímána pozitivně, měla smysl a vedla ke konkrétním výsledkům. Nenabízíme řešení od stolu, jsme prakticky založení a soustředíme se na reálný přínos.
Naším cílem je posunout věci dopředu. Garantujeme otevřenost při jednáních a důslednost při realizaci dohodnutých úkolů.

Pro-Management, s.r.o. – ing. Petr Hroch                 


 

Pro-Management, s.r.o.
IČ: 275 97 784, DIČ: CZ 275 97 784
Aktuální rating Bisnode: AA
Rok založení: 2006