PROJEKTOVÉ REALIZACE, KRIZOVÝ A INTERIM MANAGEMENT

Stavíme na více jak dvacetileté praxi ve výkonných i manažerských pozicích a na desítkách externích projektů, vedených přímo, nebo v roli kontraktora či dodavatele pro klienty reklamních a poradenských agentur.

CONTROLLING

Pracovat s daty v rozsahu který je účelný a pomáhá přijímat včas správná rozhodnutí. Poskytnout spolehlivé informace a argumenty nezbytné pro řízení, plánování, motivaci a prevenci rizik.

MARKETING MANAGEMENT

„Úspěšnost marketingu firmy, je dána způsobem a efektivitou využití dostupných zdrojů k dosažení stanovených cílů“.... Tento komplexní pohled na roli marketingu je základem našeho zaměření a přístupu k realizovaným projektům.

Využijte naši spolupráci pro řešení vašich záměrů


 

Při realizaci úkolů lokace nerozhoduje. Máme za sebou dlouhodobé projekty v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Pokud to charakter zadání umožňuje, pracujeme převážně „full-time“ přímo u klientů tak, aby byla maximálně podpořena vzájemná informovanost a efektivita práce.
V případě zájmu o spolupráci nebo o doplnění informací a aktuálních kapacitních možnostech jsme Vám plně k dispozici. Spojte se s námi…

 

Pro-Management, s.r.o.
IČ: 275 97 784
DIČ: CZ 275 97 784

Fakturační údaje
Rok založení: 2006
Rating Bisnode 2020: AA

+42O 725 104 42O

info(at)pro-management.eu


Photo

Vždy se snažíme, aby společná práce byla vnímána pozitivně, měla smysl a vedla ke konkrétním výsledkům.
Nenabízíme řešení „od stolu“, jsme prakticky založení a soustředíme se na reálný přínos.
Garantujeme otevřenost při jednáních a důslednost při realizaci dohodnutých úkolů.

Pro-Management, s.r.o. – ing. Petr Hroch – jednatel společnosti